O PROJEKTU

Nedaleko centra a přesto v klidné části města Velká Bíteš již brzy vyroste další etapa výstavby developerského projektu BYTY Velká Bíteš.

Komfortní cihlový dům poskytne kvalitní a mírně nadstandardní bydlení v této krásné lokalitě Bítešska. Celkem vznikne 23 bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk.

Skoro ke každému bytu náleží prostorný balkon, ze kterého si můžete vychutnat atraktivní výhled na přilehlou zeleň a centrum města, které máte „jako na dlani“.

Samozřejmostí je sklepní kóje a moderní tichý výtah, který Vás i s nákupem dopraví k Vašemu bytu. 

K bytům lze dokoupit garážová parkovací stání, která jsou umístěna v podzemním podlaží – prosíme, pozor, pouze omezené množství.

Bytový dům je zařazen do nízkoenergetických domů – B.

Stavba této etapy projektu BYTY Velká Bíteš bude zahájena v 1.Q 2022 a plánované dokončení je 3.Q 2024

Hledáte město s rodinnou a folklorní atmosférou? Pak jste ve Velké Bíteši na správné adrese.

Velká Bíteš leží v okrese Žďár nad Sázavou, ve východní části Českomoravské vrchoviny, přibližně 30 km od Brna, a to s výbornou polohou přímo u dálnice D1. Díky své poloze je výborná dostupnost do Brna také autobusem.

Město samotné a jeho okolí je hlavní centrem celého Bítešska, kdy je lehce zapamatovatelné svou pohostinností, historií a pravou krojovanou Vysočinou.

Město disponuje veškerou občanskou vybaveností s rozvinutým průmyslem, který nabízí dostatek pracovních příležitostí.

Při výběru správného bydlení bychom se neměli soustředit pouze na samotný byt. Minimálně stejnou, ne-li důležitější roli hraje také lokalita, ve které se nemovitost nachází. Všechny tyto parametry splňují na jedničku byty v developerském projektu BYTY Velká Bíteš.

Zaujala Vás možnost bydlení v projektu Byty Velká Bíteš?

Aktuální informace o provozu a bezpečnosti našich kanceláří v době koronaviru

Vážení klienti, bezpečnost našich klientů je u nás na prvním místě. 

Rádi bychom vás proto informovali o aktuální situaci ohledně provozu našich realitních kanceláří v době probíhajících opatření proti koronaviru.

Zjistětě více o přijatých bezpečnostních a provozních opatřeních v CENTURY 21.